opona2
Taneční obor a Klub rodičů Tanečního oboru
ZUŠ Na Střezině Hradec Králové
Adresa TO: ZŠ Jih, Luční ul., HK 3, tel. 495 453 059, fax 495 279 660, e-mail tanec@strezina.cz
Václav Šust - Pavel Horák
KOČIČÍ MĚSTO aneb KEC
Taneční muzikál a trochu thriller pro malé i velké, o tom, zdali to kočky mají lehké.

OHLASY ZVENKU I ZEVNITŘ - archiv
Napište nám i Vy své dojmy z představení...

 •  
 • ... Zážitek z toho úžasného vystoupení byl přímo fascinující. Ještě jsem tady v Hradci neviděla nic krásnějšího…… měli by s tím cestovat do světa. Je to krása, ten pohyb, výraz i v obličejích, kostýmy, spojení umění malých i velkých, vtip…… no prostě všechno. ... ať to všem svým kamarádům vyřídí, ať jim za nás – za publikum – určitě poděkuje. Moc mi na tom záleží, aby se ještě ta odezva dostala k těm vystupujícím a jejich choreografům a ostatním. Opravdu to byl silný zážitek a kdybych mohla, šla bych znovu, klidně se vstupným... (2.7. - po představení na Open Air divadelního festivalu v HK, část mailu od své známé přeposlala Jana Tuschlová)

 •  
 • ...Jsem matka jedné devítileté dívky, která s neuvěřitelným nadšením navštěvuje taneční obor. Díky tomu se i já mohu zúčastňovat některých ukázkových hodin a následně pak vystoupení, která se celoročně připravují a pilně nacvičují. Ovšem to, co jste zvládli v letošním roce, mě přinejmenším nadchlo a dojalo natolik, že jsem se rozhodla napsat jako poděkování pár řádků přímo Vám.
  Na premiéře byla naše rodina v zastoupení tří generací. Po skončení programu jsme si všichni utírali oči štěstím a dojetím z emočního zážitku a ještě celý večer jsme diskutovali o představení, které jsme shlédli.
  Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci a věřte, že nejsem jediná, která má takto kladný názor na Vaši práci. Děkuji. Marta Patzeltová (6.4., dopis řediteli ZUŠ)

 •  
 • Ahojte všichni z Kočičího města,
  děkuji vám všem za skvělý nedělní zážitek v Klicperově divadle! A nejvíc učitelkám tanečního oboru, které mají můj obdiv za to, kolik energie a chuti stále mají do vymýšlení nových a nových projektů, to je až neuvěřitelné! GRATULUJI!!! Lenka Vespalcová (31.3.)

 •  
 • Skládáme poklonu celému tvůrčímu týmu TO ZUŠ, kteří na premiéře (i před ní) odvedli výbornou práci, vedle které se leckterý profesionální projekt s nesrovnatelně lepšími podmínkami může naopak cítit jako chudý příbuzný. Dík. autoři VŠ a PH (po premiéře 28.3.)